5 powodów, dla których warto obejrzeć anime Kimetsu no Yaiba!

Anime w reżyserii Haruo Sotozakiego ukazało się od 6 kwietnia do 29 września 2019 roku. Obecnie fani wciąż czekają na kontynuację sezonu 1 Kimetsu no Yaiba, która zostanie wydana w anime. Film zatytułowany Kimetsu no Yaiba: Demon Train Arc, który ma się ukazać w 2020 roku.

Sam Kimetsu no Yaiba opowiada historię Tanjira, który jest zdeterminowany, by zostać pogromcą demonów i zastąpić swojego młodszego brata Nezuka.

Oto powody, dla których warto oglądać anime Kimetsu no Yaiba. Przyjdź, zobacz komentarze.

1. Niesamowite obrazy

W gatunku mangi i anime Kimetsu no Yaiba pokazał kilka zdjęć, które warto zobaczyć. Kimetsu no Yaiba cieszył się tą historią dzięki grafice i stał się najlepszym anime 2019 roku.

Nie ma wątpliwości, że Kimetsu no Yaiba stało się jednym z najlepszych anime w historii.

2. Epickie bitwy, których nie możesz przegapić

Kimetsu no Yaiba pokazuje nie tylko zapierające dech w piersiach obrazy, ale także ekscytujące epickie bitwy. Wszystkie sceny bitewne w tym anime mają bardzo precyzyjne ustawienia.

Jeden z fanów wojny nigdy nie zapomni walki Tanjiro i Nezuko z Ruim.

3. Był zamieszkany w Japonii w czasach starożytnych

To anime jest odpowiednie dla tych, którzy kochają japońską kulturę i historię. Powodem jest to, że Kimetsu no Yaiba naprawdę przeszedł do historii w Japonii w 1900 roku. W tym czasie terror Oni groził pokojowi ludzkiemu.

4. Silni przeciwnicy rządu

W czasie anime Kimetsu no Yaiba, Muzan był Tanjirą i głównym wrogiem demonów. Muzan jest nie tylko okrutny, ale posiada również niezwykłe umiejętności i zaawansowaną wiedzę.

Z pewnością zwiększy to zainteresowanie historią, ponieważ Muzan to nie tylko przestępca.

5. Różnorodność głównych bohaterów

Jak wiemy, Kimetsu no Yaiba skupia się na interesach Wielkiej Czwórki, a mianowicie Tanjiro, Nezuko, Zenitsu i Inosuke. Chociaż są demonami Zabójców, mają różne pochodzenie i cechy.

Tanjiro jest znany ze swojej odporności i ciężkiej pracy, Zenitsu jest znany ze swojej nieśmiałej i silnej osobowości, Inosuke jest znany ze swojej twardej i agresywnej osobowości, a Nezuko jest znany ze swoich spokojnych i zamkniętych na myśl córek.

Oto 5 powodów, dla których warto oglądać anime Kimetsu no Yaiba. Czy jesteś zainteresowany wycieczką?

Baca Juga : Film animowany świetnie nadaje się również do oglądania w rodzinie