O nas

animated, oddział Guires Solutions Pvt. Ltd., ma reputację rynkową w dziedzinie animacji, obsługując dużą grupę klientów na całym świecie, oferując wiele wysokiej jakości usług. Firma Pep Creations przez lata wyrzeźbiła wyjątkowe miejsce w annałach animacji na podstawie najwyższych standardów jakości, innowacyjności i kreatywności. Firma Pep Creations spełnia standardy jakości określone w normie ISO 9001: 2008 i została należycie zweryfikowana i uwierzytelniona przez firmę “Dun & Bradstreet”. Jesteśmy również cenionym członkiem NASSCOM, który zapewnia nam niezbędną przewagę nad innymi.

Pep kreacje, artystyczne i pasjonujące, trójwymiarowe studio animacji i efektów wizualnych z biurem produkcyjnym w Indiach, USA i Wielkiej Brytanii. Firma Pep Creation specjalizuje się w opracowywaniu treści, najnowocześniejszych wizualizacjach pełnometrażowych filmów animowanych, krótkich mediów, filmów hybrydowych, efektów wizualnych do akcji na żywo i przyciągania specjalnych atrakcji. Firma Pep Creations ma talent i infrastrukturę do tworzenia i realizacji projektów o dowolnej skali i złożoności. Dzięki outsourcingowi twoja animacja i VFX w kreacje Pep nie tylko zaoszczędzą twoje koszty operacyjne, ale także pozwolą na wykorzystanie najlepszych talentów w branży, dzięki czemu Twoja firma zyska ważną przewagę nad konkurencją dzięki najwyższej jakości animacjom na światowym poziomie.

Ich nowatorska, realistyczna reklama komercyjna wkrótce trafiła w oko Hollywood, a Blue Sky został zatrudniony jako dom efektów dla dużych filmów, takich jak Joe’s Apartment (1996), A Simple Wish (1997), Alien Resurrection (1997) i Fight Club (1999) .

W tym czasie, mimo sukcesów w dziedzinie efektów CG, dyrektor kreatywny Chris Wedge zaczął pracować nad bardziej kreatywnym projektem, czymś w rodzaju narracji i charakteru. Razem z zespołem spędzili wolne godziny, przygotowując projekt namiętności, który stał się pierwszym filmem krótkometrażowym Bunny, Blue Sky.